ביה"ס מחולה ללימודי ג'אז מחול מודרני ועכשווי
בניהולה האומנותי של שוקי הופמן – כוריאוגרפית בעלת ניסיון של 36 שנים, זכתה בפרסים רבים על עבודותיה, שופטת, בוחנת ומרצה בתחום המחול האומנותי.
לאורך השנים מהווה מחולה בית מרכזי לגידול דורות של רקדנים, מורים, כוריאוגרפים שהופכים לבעלי שם ארצי. להקות מחולה ירושלים הינן שם דבר בעולם המחול ומוזמנות דרך קבע להפקות אינספור, ביניהן:
- טקסי הדלקת המשואות (1995,1999,2002,2004,2007,2008,2012)
- מופעי "תגלית" ו "מסע" - בפני אלפי בני נוער יהודים מכל העולם,
- בית הנשיא (סוכות ועצמאות)
- יד ושם (טקס יום השואה)
- פסטיבלי כרמיאל - מופעי פתיחה, תחרויות, מופעי נעילה
- מגדל דוד - ימי ירושלים וימי עצמאות
- תוכניות טלוויזיה - תוכניות בוקר, תוכניות אירוח, נולד לרקוד, תוכניות ילדים, ארץ נהדרת, האח הגדול ועוד..
- מופעי הסוכנות היהודית/ משרד החוץ/ משרד התיירות
- כנסי אילת
- פסטיבלי מחול בחו"ל ועוד ועוד
למחולה רפרטואר ריקודים עשיר מאוד שמורכב מכלל הסגנונות.
בנוסף מופיעים רקדני ירושלים בתיאטראות העיר - תיאטרון ירושלים, בית שמואל ואף מחוצה לה בהפקות יחודיות של בית הספר מחולה.
רקדני בית הספר רוקדים במבנה של "להקות" עם צוות מורים אישי, רפרטואר ריקודים ייחודי וקצב ההתקדמות מותאם, הרקדנים משובצים בהתאם לגילם, רמות הידע, הכישרון והיכולות, כך שכל רקדן/ית יוכלו לרקוד בקבוצה המתאימה להם ביותר ולמצות את פוטנציאל הלימוד.
שיטות הלימוד והשפה התנועתית נוצרה בתוך "מחולה" וייחודית לבית הספר, העבודה משלבת טכניקות של מחול ישראלי, ג'אז מחול מודרני ועכשווי.
תלמידים רבים לוקחים חלק גם במגמות הבלט וההיפ-הופ, מקבלים מגוון רחב מאוד של סגנונות וגדלים להיות רקדנים ורסטיליים ורב גוניים.
אם להנאה ואם באופן רציני ומקצועי כל הרקדנים זוכים ללמוד מצוות המורים המקצועי ביותר.
תוכנית הפעילות
מערכת שיעורים לשנה"ל 2023-24 שלוחת מחולה ירושלים | ||||||||||
יום ראשון | יום שני | יום שלישי | יום רביעי | יום חמישי | ||||||
סטודיו A | סטודיו B | אולם רזים | סטודיו A | סטודיו B | אולם רזים | רזים | סטודיו A | סטודיו B | סטודיו A | סטודיו B |
פצפוצים | בלט קלאסי צעירה ייצוגית | אקדמיה צעירה | מחוליקים | אקדמיה צעירה | בלט קלאסי אקדמיה חטיבה | פצפוצים | ||||
ב' - ג' | ד' - ו' | ד' - ו' | גילאי 5 | ד' - ו' | ז' - ט' | ב' - ג' | ||||
16:30-17:25 | 16:20-17:20 | 16:00-17:10 | 16:45-17:30 | 16:00-17:10 | 16:10-17:10 | 16:30-17:25 | ||||
שקד תורג'מן | שחר לוויט | אלכס סקקון | שקד תורג'מן | גל ליברפרינד | גבי שנקר | מאי הלפרין | ||||
צעירה ייצוגית | היפ הופ MINIS | בלט קלאסי חטיבה ייצוגית 2 | מסלול תחרותי | תיכון ייצוגית | אקרובטיקה מסלול אקדמיה | מחוליקים | אקדמיה חטיבה | בלט קלאסי אקדמיה צעירה | חטיבה ייצוגית 2 | אקרובטיקה מסלול ייצוגיות |
ד' - ו' | ב' - ג' | כיתות ז' | ח' - יב' | י - יב | ד' - ז' | כיתות א' | ז' - ט' | ד' - ו' | כיתות ז' | ג' - ו' |
17:25-18:30 | 17:30-18:25 | 17:20-18:20 | 17:00-18:25 | 17:15-18:25 | 17:20-18:20 | 17:35-18:20 | 17:15-18:30 | 17:15-18:15 | 17:25-18:35 | 17:30-18:30 |
שקד תורג'מן | מרין | שחר לוויט | גל ליברפרוינד | אלכס סקקון | אור פרומן | שקד תורג'מן | גל ליברפרינד | גבי שנקר | מאי הלפרין | אור פרומן |
חטיבה ייצוגית 2 | היפ הופ YOUNG | בלט קלאסי חטיבה ייצוגית 1 | מסלול תחרותי | אקדמיה תיכון | אקרובטיקה מסלול אקדמיה | תיכון ייצוגית | בלט קלאסי אקדמיה תיכון | צעירה ייצוגית | אקרובטיקה מסלול ייצוגיות | |
כיתות ז' | ד' - ו' | ח' - ט' | ד' - ז' | י' - יב' | ח' - ט' | ט' - יב' | י' - יב' | ד' - ו' | ז' - ט' | |
18:30-19:40 | 18:35-19:35 | 18:25-19:25 | 18:30-19:45 | 18:30-20:00 | 18:30-19:30 | 18:30-19:40 | 18:25-19:35 | 18:40-19:50 | 18:40-19:40 | |
שקד תורג'מן | מרין | שחר לוויט | גל ליברפרוינד | אלכס סקקון | אור פרומן | גל ליברפרינד | גבי שנקר | מאי הלפרין | אור פרומן | |
חטיבה ייצוגית 1 | היפ הופ GOLD חטיבה ייצוגית 2 וחד"ש | הלהקה הבוגרת | אקדמיה חטיבה | אקרובטיקה לכל המסלולים | אקדמיה תיכון | בלט קלאסי תיכון ייצוגית | חטיבה ייצוגית 1 | |||
ח' - ט' | ז' - י' | 18+ | ז' - ט' | י' - יב' | י' - יב' | י' - יב' | ח' - ט' | |||
19:40-20:50 | 19:45-20:45 | 19:50-22:30 | 20:00-21:15 | 20:00-21:00 | 19:45-21:15 | 19:45-20:45 | 19:55-21:05 | |||
שקד תורג'מן | מרין | גל ליברפרוינד | אלכס סקקון | אור פרומן | גל ליברפרינד | גבי שנקר | מאי הלפרין | |||
היפ הופ ROYAL חטיבה ייצוגית 1 ורקדני האקדמיה | המערכת אינה סופית ייתכנו שיניים לפרטים והרשמה - 02-5636663 www.mehola.co.il | בוגרת 2 | ||||||||
ח' - יב' | 18+ | |||||||||
20:50-21:50 | 21:15-22:45 | |||||||||
מרין | גל ליברפרינד |
לפרטים נוספים והרשמה: 02-5636663
ברכות לשוקי הופמן על זכייתה במקום ראשון בתחרות הכוריאוגרפיה למחול ישראלי בפסטיבל הבינלאומי למחול!